НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Листопад – місяць доброзичливості

Листопад – місяць доброзичливості

Народне прислів’я каже: «Добра справа століттями живе»… Про це міркували п’ятикласники у Всесвітній день доброти, який традиційно відзначається 13 листопада. Ліцеїсти 5-Б та 5-Г класів із позитивним настроєм взяли участь у артчеленджі «Від добрих справ і кактус зацвітає». Підлітки згадали свої вчинки доброзичливості, допомоги, підтримки і «оживили» шаблони колючих кактусів. Працюючи у парах, діти вчилися співпрацювати, розподіляти обов’язки, прислухатися і поважати думку однокласника, здружувалися.
Третьокласники міркували, що таке доброзичливість та «наповнювали» свої «горнятка доброти» чеснотами.
Ліцеїсти 6-Д класу аналізували, чи важливо проявляти взаєморозуміння у родині, класі, шкільній спільноті, бо 16 листопада відзначаємо Всесвітній день толерантності: день рівності прав, унікальності інтересів.
Важливо щоденно проявляти людяність і взаємодопомогу, робити добрі справи.

Світлана Баранюк, психолог ліцею