НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – духовний скарб нації. Це не те просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях, формує нашу свідомість. З нагоди свята в шкільній бібліотеці підготовлено книжкову поличку «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова». Для читачів – розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, які присвячені рідній мові. Учні 3-А, 3-В, 3-Д класів взяли участь в інтелектуально – пізнавальній грі « Мандрівка країною Писемності і Мови». Всі учасники показали зацікавленість рідною мовою, пригадали найяскравіші зразки народної мудрості, активно відповідали на запитання.

педагог-організатор НВК №2
Юлія Дем'янчук