НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » 1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До цього дня  учні НВК №2 «Школа-Ліцей» разом з педагогом-організатором та шкільним практичним психологом підготували ряд заходів. Зокрема, учні 1-11 класів прийняли участь у загальношкільній акції «Дерево толерантності», прикріпивши червону стрічку на символічне дерево, яке свідчить про те, що учні ознайомлені з цією проблемою.
Також, голова учнівського парламенту Тетяна Нікітюк  провела вікторину «Що потрібно знати про СНІД » (на запитання давали відповідь учні 5-11 класів). Таким чином учні розповідали про свої знання щодо СНІДу  і здобули нову для себе інформацію. В 9-11 класах практичний психолог Мар’яна Стохід  проводила інтерактивний тренінг «Маршрути безпеки», де учні визначали можливі способи зараження СНІДом, та визначали способи уникнення зараження. Класні керівники проводили години   спілкування на тему «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя», «Толерантне  ставлення оточуючих до ВІЛ- інфікованих».
Бережіть себе і свої близьких!!!
Ю. Дем’янчук, педагог-організатор