НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Турнір чемних пішоходів

Турнір чемних пішоходів

21 жовтня у Рівненському ліцеї № 2 відбувся навчально-розважальний фестиваль  “Турнір  чемних пішоходів”. За кубок переможця змагалися  5 талановитих   команд з різних навчальних закладів, а саме: “Лінія відриву” Ліцей №1, “Інші діти” Ліцей №2 , “Оберіг” Ліцей  №13, “Великі майстри” Квасилівський ліцей,  “Старі знайомі” Рівненський економіко-технологічний коледж.
Учасники турніру поетапно виконували завдання, демонструючи свої навики в стрільбі, обізнаність у медицині, фізичну підготовку та інтелектуальні здібності. Кожну команду оцінювало журі, до складу якого увійшли  представники ювінальної поліції  Ірина Чорна, управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Чигир Наталія,  управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Лозовська Наталія, управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Харковець Василь та голова журі Ліпський Юрій депутат обласної ради.
Від змагань усі отримали  велике  задоволення, перемогу та I місце здобув Квасилівський ліцей команда “Великі майстри”. Команду “Інші діти” нашого Ліцею, щиро вітаємо з II місцем та дякуємо за активність і здобуту нагороду.

Оксана Федорчук, педагог організатор