НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День пам’яті Героїв Крут

бився до загину,
щоб відстояти свободу,
неньку Україну.

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років із того часу, а тема боротьби за суверенність і досі гостра, актуальна для нас.
У рамках карантину та дистанційного навчання учням старших класів було запропоновано переглянути самостійно фільм про події того часу під назвою «Крути 1918», після чого вони мали змогу з учителем історії обговорити сюжет фільму та ще раз зрозуміти значимість і важливість цієї події. Класні керівники зі своїми класами провели історичний он-лайнекскурс у далекий січень 1918 року. Метою виховної бесіди було ознайомити учнів із трагічними подіями цієї битви, виховати інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, сформувати уявлення про обов’язок, мужність, героїзм.