НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День пам’яті Героїв Крут
Інформація про статтю
  • Переглядів: 94

День пам’яті Героїв Крут

Категорія: Головна


Славний цвіт наш молоденький
Бився до загину
Щоб відстояти свободу,
неньку Україну.

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас. 
Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами і учні НВК №2 «Школа-Ліцей». Вони переглянули фільм про  події того часу, під назвою «Крути 1918», учні  вшанували пам'ять загиблих герої хвилиною мовчання із запаленими свічками в руках. Вчителі історії провели невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події...... 
Учні 10-Б класу НВК №2 «Школа – Ліцей» ( кл. керівник Дерчун Г.В.) 28 січня 2021 року, відвідали бібліотеку – філію №9 Рівненської ЦБС, де було проведено годину пам’яті « Бій під Крутами  –  подвиг в ім’я України».
Мета заходу ознайомити учнів із подіями, які сталися у січні 1918 року на станції Крути, виховувати інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, сформувати уявлення про обов’язок, мужність, героїзм. 
У бібліотеці учні переглянули виставку літератури, яка присвячена визвольним подіям та героям битви під Крутами « 29 січня – день пам’яті Крут».
 
педагог-організатор НВК №2
Юлія Дем'янчук 
 


Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.