НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Урок мужності у Будинку ветеранів

Урок мужності у Будинку ветеранів

06 жовтня 2021 року учні 11-А та 11-Б класу з учителем Захисту України Коцуром В.Я. відвідали Будинок ветеранів,де було проведено урок мужності: «Війна за незалежність України очима учасників АТО - ООС». Директор комунального закладу «Будинок ветеранів»  Шинкаренко Вікторія Степанівна розповіла про АТО – ООС, добровольців – учасників бойових дій, що сьогодні захищають нашу Україну. Учні з інтересом переглянули документальний фільм «Тіні Іловайска» та послухали коментарі до фільму ветерана АТО – ООС Сулими Миколи. Юнаки і дівчата  побачили  спорядження і стрілецьку зброю,мали змогу приміряти бронежилети,каску,одяг розвідника, а також розібрати і зібрати АК – 74.
Цей військово - патріотичний захід, що приурочений до дня Захисника України, дає можливість зрозуміти криваву правду війни за незалежність України, дізнатись про реальні факти бойових дій, підступність ворога і мужність та героїзм наших захисників.

Оксана Федорчук, педагог-організатор