НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Зустріч з працівниками поліції

Зустріч з працівниками поліції

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти  з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
Відтак 30 січня  здобувачі освіти, батьки НВК №2 зустрічалися з працівниками  ювенальної превенції Рівненського відділу поліції  інспекторами Світланою Нагорнюк, Олесею Поліщук та Іванною Бояківською лейтенантом поліції   інспектором із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Рівному.  Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисноу інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Л. Юрчук, ЗДВР