» » Готуємось до майбутнього. 11 клас: сьогодні – випускники, завтра – абітурієнти

Готуємось до майбутнього. 11 клас: сьогодні – випускники, завтра – абітурієнти

Відбулася зустріч учнів 11 класу із доцентом кафедри романо-германської філології Рівненського державного гуманітарного університету Михайловою Єлизаветою Вікторівною, під час якої майбутні абітурієнти дізналися про особливості вступної кампанії на спеціальності факультету іноземної філології РДГУ в 2019 році: спеціалізації, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги, нормативні терміни навчання тощо.  Учні довідались про нову спеціальність «Східні мови та літератури (переклад включно), перша – турецька», набір на яку оголошується вперше у 2019-2020 навчальному році в РДГУ.  Гостя розповіла про особливості та перспективи вивчення турецької мови, її актуальність у сучасному світі. Відбулося обговорення можливостей майбутнього працевлаштування фахівців із турецької та англійської мов.  Надзвичайно цікаво учням було дізнатись про історію турецької мови, її алфавіт, лексику та граматику, адже ця мова дуже відрізняється від звичних європейських. На всі запитання про професію перекладача, мови, що викладаються в РДГУ, особливості навчання в університеті, стажування  учні отримали вичерпні відповіді. Зустріч була цікавою та  корисною.