» » «Кейс з родзинками»

«Кейс з родзинками»

23 жовтня за ініціативи учнівського парламенту старшокласники НВК №2 «Школа-Ліцей» відвідали прем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут» у кінопалаці Україна. Сюжет фільму знайомить глядачів  із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. «У свободі моя сутність» – так звучить головний меседж фільму. Виходячи з кінопалацу діти стверджували  – потрібно відстоювати те, що ви кохаєте.
А 24 жовтня молодь уже мала можливість поспілкуватись у неформальній обстановці із заслуженим артистом України Станіславом Лозовським, який брав участь у зйомках кінострічки «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва. Актор розповідав про подробиці зйомок, про взаємостосунки за кадром, про роботу із голлівудськими акторами. Станіслав поділився з дітьми своїми враженнями від зйомок та секретами акторської професії в цілому. На останок наш гість додав, що кіно – це велика ілюзія, створена великою кількістю професіоналів, а акторська професія – це не лише оплески, але і надважка праця. Загалом зустріч залишила позитивні враження.

О. Деменчук - класний керівник