» » День захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни

Вже стало традицією в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відзначати 14 жовтня, як свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне  свято День захисника Вітчизни, Українського козацтва.
Тиждень напередодні свята в закладі  був переповнений заходами. Проходили виховні години, уроки мужності присвячені Дню захисника Вітчизни та Українській Повстанській Армії. 5-6 класи відвідали захід в Рівненській обласній філармонії, де мали змогу долучитись до козацьких забав, слухали українських пісень та віршів про Батьківщину її славу і наш народ. Початкова школа разом з батьками за дружніми посиденьками створювала колажі. Різнобарв’ям осені лягали на папір мрії дітей, їх задуми і бажання бачити Україну квітучою, незалежною.
Особливу патріотичну значимість мала участь  старшокласників в загальноміському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні та строю «Червона калина». Ми пишаємось нашими юнаками та дівчатами, які з почуттям  гордості, любові до Батьківщини представили заклад на фестивалі.
Слава нашій Україні!

Олена Скороход - голова ШУП