» » Сузір’я талантів 2019

Сузір’я талантів 2019

Рівненський НВК №2 «Школа-Ліцей» привітав найталановитіших, найерудованіших, найактивніших учнів на щорічному святі школи «Сузір’я талантів».

Усі ми знаємо, як важко досягати успіхів у навчанні, адже для цього необхідно важко працювати ввесь рік, вірити у себе і у свої знання. Допомагали учням у цьому наші талановиті, творчі й компетентні  вчителі. Вони також  отримали нагороди за високий професіоналізм та відданість своїй справі. Відзначили подяками і батьків талановитих  учнів, адже любов та співпереживання близьких завжди додає віри у свої сили, натхнення, концентрації та допомагає знайти рішення складних питань. Учнівський парламент теж не був поза увагою, а нагороджений за ініціативність, креативність, рішучість, активну життєву позицію, вагомий внесок у формуванні іміджу школи.
На святі виступили і переможці кастингу «Школа має талант. Вони зачаровували глядачів своїми натхненними номерами.  Усі учні нашої  школи надзвичайно талановиті та активні особистості, хочеться лише побажати нашим зірочкам успіхів у навчанні та творчих досягнень.
Щиро вітаємо! Зичимо творчих злетів!

Стецюк Яна, учениця 9-А класу,
член інформаційної комісії