» » Сузір'я талантів
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 113

Сузір'я талантів

Категорія: Головна / Дозвілля


«Сузір'я талантів»

14 травня у НВК №2 «Школа-Ліцей» уже вкотре на щорічному святі «Сузір’я талантів» відзначили найперспективніших, найталановитіших, найобдарованіших, найактивніших, найерудованіших учнів школи.

Кожен знає, як не просто рухатися крутими сходинками до «Олімпу знань», адже потрібно бути впевненим у собі, у власних силах, мати витримку, терпіння, вміння не здаватися та мудрого і творчого наставника. Тому нагородили тих, для кого навчання - задоволення, формула життєвого успіху; учнів, які здобули перемоги на міських, обласних і навіть всеукраїнських етапах олімпіад, конкурсів. 
Славу і рейтинг школи підтримує та примножує не тільки  учнівський, але й педагогічний  та батьківський колективи. Завдяки  зусиллям небайдужих, ініціативних та рішучих учителів, школярі впевнено крокують до перемог. 
Усім учасникам свята вручили грамоти, цінні подарунки, а найталановитішим - ще й грошові винагороди.
Відзначили  подяками за виховання високо - інтелектуальної та цілеспрямованої особистості також і батьків обдарованих учнів, адже любов рідних завжди надихає і допомагає у важку хвилину, а навчання -  це ж нелегка праця. 
Підготовкою цьогорічного свята займалися талановиті, неординарні, творчі педагоги, які подарували  незабутні емоційні враження усім присутнім на заході.
Отож, талант плюс натхнення – це ті складники, які призводять до високих результатів і допомагають сміливо мріяти про нові творчі рубежі та їх досягати.

 

бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.