День майдану

Революція Гідності – кривава та сумна сторінка у житті сучасної незалежної України. Політично-суспільні зрушення, що відбулися в період з листопада 2013 по лютий 2014 стали поштовхом до переосмислення свідомості українських громадян. Учнів НВК№2 «Школа-Ліцей», як молодих, прогресивних людей сучасності, безпосередньо стосуються ці події. Тому актив учнівського парламенту 20 лютого у День Майдану влаштував загальношкільний флешмоб, присвячений пам’яті тих подій і вшануванню загиблих на Майдані. Спочатку школярам коротко переповіли перебіг подій революції, а потім всі разом танцювали та співали українських пісень. Як основний символ єдності усі одягнули вишиванки. У такі часи ми просто не маємо морального права залишатись осторонь, і тому – пам’ятаємо і єднаймося!

Юлія Осадців, інформаційна комісія