» » Круглий стіл «Перспективи розвитку закладу в епоху освітньої реформації»

Круглий стіл «Перспективи розвитку закладу в епоху освітньої реформації»

11 грудня 2018 року в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відбувся круглий стіл  «Перспективи розвитку  закладу в епоху освітньої реформації». Хоча ініціаторами зустрічі були члени учнівського парламенту, за стіл переговорів сіли батьки, представники вчительського та учнівського  колективів. Обговорювали,  якими мають бути зміст та структура поняття «сучасне освітнє середовище»? Як створити комфортне освітнє середовище для успішного навчання учнів, вчителів і батьків? Яким чином учні  можуть реально впливати на своє освітнє середовище як  простір можливостей? Як здійснювати управління середовищем взаємодії, «мереживом стосунків»  усіх учасників освітнього процесу в закладі?
Разом всі учасники зустрічі ознайомились з отриманим кабінетом біології. Працювали з новими мікроскопами та різним наочним обладнанням, що надійшли до навчального закладу за кошти місцевого бюджету.
На завершення зустрічі всі погодились, що  освітній процес будується на партнерстві між учителем, учнем, батьками, співпраці педагогів між собою. Визначили подальші шляхи співпраці.
Також йшла мова про налагодження зв’язків з парламентами інших шкіл, де можна буде активно презентувати досягнення своєї школи, обмінюватись ідеями,  організовувати творчі зустрічі. Важливим моментом є залучення батьків до проведення виховних заходів, організації дозвілля дітей та покращення благоустрою території закладу (і така робота активно розпочата). Також обговорювались ідеї та пропозиції  шкільних новорічних святкувань.
Наступна така зустріч буде проведена у березні, тому чекаємо нових ідей та Ваших пропозицій!

Олена Скороход,  Владислав Кочубей, Олександра Пацерук, від учнівського парламенту