НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День перший - 29.05.2017
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 253

День перший - 29.05.2017

Категорія: Головна / Табір


«Відкриття табору»

Літо!!! Незабутній час ігор, забав, спілкування, свободи у виборі занять, поповнення, витрачених за навчальний рік, сил, відновлення здоров’я. Учні 1-5 класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 29 травня 2017 року з нетерпінням чекали початку роботи пришкільного табору «Усмішка». У закладі запанували дитячий галас та сміх, а невгамовне школярство знайшло собі заняття до душі. Старшокласники беруть активну участь у роботі з молодшими школярами як волонтери, створюючи комфортні умови для розкриття творчого потенціалу дітей. У загоні кожен має можливість продемонструвати власні оригінальність, непересічність,  творчість та талант. 
Загони, які не тільки розважаються, а й поглиблено вивчають іноземні мови, «Little foxes», «Superstars», «Freunde» розпочали свої заняття  інтерактивною вправою «Знайомство», у якій продемонстрували свої знання англійської та німецької мов.
«Super stars» під час знайомства виготовляли загонові стенди-ракети «Stars of friendship». Вихованці  презентували себе, свої вподобання та хобі англійською мовою. Ще діти готувалися до відкриття табору і вивчали загонову пісню «Superstars»,
Вихователі провели для дітей бесіди «Правила перебування у таборі» та  інструктажі з техніки безпеки під час екскурсій, змагань  та  рухливих ігор. Вихованці спільно з волонтерами-наставниками вигадували назви загонів, речівки, загонові пісні, готували художні номери, адже кожен хоче якнайкраще продемонструвати  артистизм, вміння поводитися на сцені, вокальні та танцювальні вміння та дружність свого колективу, планували свято відкриття табору, яке відбудеться 31 травня 2017 року. Гамірлива весела метушня, наче у вулику, свідчить про те, що «Усмішка» розпочала свою копітку роботу: дарувати радість і неймовірні враження дітлахам.

Гребенюк О.М.
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.