» » День дванадцятий - 14.06.2016

День дванадцятий - 14.06.2016

Категорія: Головна / Табір

«Данс-батл»

Вихованці «Усмішки» 14 червня 2016 року взяли участь у загальноміському данс-батлі «Україні - 25». Учні виступили у жовто-блакитних костюмах, презентували патріотичний танець та декламували вірші. Діти максимально втілили авторський задум та здивували глядачів синхронністю танцювальних рухів. Патріотичний флешмоб подарував усім піднесений настрій та незабутні враження. Ми щиро вболіваємо за долю рідної України ти зичимо всім нам миру та злагоди!

Відвідини розважального центру Sky-Up учнями пришкільного  табору «Усмішка» подарували всім неймовірно яскраві та незабутні враження. Діти розважилися досхочу напригалися, набігалися, награлися, вдосталь було батутів та атракціонів. Цей день надовго запам’ятається.

О.Гребенюк