» » День десятий - 10.06.2016
Інформація про статтю
  • Переглядів: 656

День десятий - 10.06.2016

Категорія: Головна / Табір


«SPORTLEND»

З бадьорим настроєм та грайливими посмішками розпочався десятий день пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей», тому що 10 червня для всіх у таборі День бантиків, веснянок та косичок. Весела дітвора прикрашала свої волосся, одяг та навіть взуття різнобарвними бантиками, створювали намисто з бантів, на обличчях з’являлися яскраві веснянки, а дівчатка пишалися, акуратно заплетеними, красивими косичками і рахували в кого їх найбільше. Особливою популярністю користувалися жовто-блакитні стрічки, таким чином діти намагалися продемонструвати свою активну життєву позицію та патріотичні почуття поваги та любові до рідної держави.
  
Захопливим та несподіваним для вихованців табору стало завершення Дня бантиків, веснянок та косичок – конкурси на найбільшу кількість косичок, бантиків та веснянок серед загонів. Отже, переможцями стали «Freunde», у яких було 1310 бантиків, «Невгамовні» – у них найбільше веснянок (1750), а загін «Lucky» вирізнився кількостю косичок (165). Вітаємо усіх учасників та переможців і бажаємо надалі корисно та захопливо проводити літні канікули!

Хоча вихованці «Усмішки» напередодні переглянули виставу «Дюймовочка» у облмуздрамтеатрі, сьогодні, 10 червня, ми змогли порівняти і краще осмислити канву відомої на ввесь світ однойменної казки. Діти з величезним захопленням спостерігали за дійовими особами, особливо їх вразили пишні костюми та багатство декорацій,  у постановці Рівненького театру ляльок. Ще більше полонив їх цей твір. Вони зрозуміли, що театральне мистецтво багатогранне,  завжди цікаве, неповторне, чарівне, інколи незбагненне, але завжди феєричне. 
  

«SPORTLEND»
Щоб зберегти бадьорість духу,
потрібно підтримувати бадьорість тіла.
Л.Вовенарг
У сучасному світі модно займатися спортом. Здоровий спосіб життя – це не лише турбота про своє здоров’я та вдосконалення фізичних вмінь, а й запорука успіху, тому що так ми виховуємо силу волі та долаємо труднощі. Учні пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-ліцей» не лише дотримуються здорового способу життя, виконуючи щоденно ранкову зарядку, вони активно беруть участь у різних спортивних конкурсах, змаганнях та олімпіадах. А найтепліша пора року сприяє організації та проведенню їх на свіжому повітрі. 10 червня 2016 року запам’ятається для вихованців табору як один з  найспортивніших днів, адже всі загони активно та майстерно змагалися між собою у «SPORTLEND».
  
Старшокласники та вчителі фізичної культури підготували для учасників різні види змагань. Одночасно працювали чотири станції, де конкурували по два загони. 
Діти завзято вболівали один за одного, підбадьорювали вигуками та підтримували речівками. Це надавало сили маленьким «чемпіонам» перемагати.
У «SPORTLEND» було цікаво, захоплююче  та непередбачувано для всіх. Команди виступили на відмінно, продемонстрували свою вправність, майстерність, дружність колективу, взаємну підтримку та щире вболівання друзів.
Гребенюк О.М.
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.