» » «Ми за мир в Україні та всьому світі»
  • Переглядів: 1 516

«Ми за мир в Україні та всьому світі»

Категорія: Головна / Акції

«Загальношкільний флешмоб»

У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» уже стало традицією відзначати Міжнародний день миру особливим способом. Учнівське самоврядування влаштувало загальношкільний флешмоб. Цьогоріч діти вишикувались під гаслом «Ми за мир в Україні та всьому світі», утворюючи слово «МИР», на подвір’ї школи. З прапорами у руках, власноруч зробленими учнями 1-8 класів, вони виконували рухи, які заздалегідь підготували для них члени шкільного парламенту. І вчителі, і шкільна адміністрація також долучились до цього дійства. У флешмобі брало участь більше ніж 200 учнів. Усіх присутніх дуже вразила пісня у виконанні учениці 3-В класу Скварук Софії, під яку і виконувались рухи. Найбільше патріотичне піднесення панувало під час виконання Державного Гімну України.

Особливість святкування Дня Миру у тому, що до нього долучились учні всіх класів - з 1 по 11, діти з неабияким захопленням готувались до цього дня, вони з задоволенням, малювали стінгазети, брали участь у конкурсі малюнків на асфальті «Ми за мир» та арт-майстернях «Національний прапор – символ України», виготовляючи національні прапори для учасників флешмобу.

Такі акції та заходи, за словами старшокласників, дуже позитивно впливають на формування національної свідомості та патріотичного духу в дітей. У такий непростий для України час це надзвичайно важливо, тому вихованці НВК №2 «Школи-Ліцей» закликають усіх не бути байдужими до питання миру, адже саме від нас залежить доля не тільки нашої країни, але й Європи, та усього світу.

Прохонюк Аліна, голова інформаційної комісії,
учениця 11-А класу