Головна > Головна > ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

28-01-2019, 18:56. Розмістив: Adminik

З 01 лютого оголошується прийом документів до 1-го класу 2019-2020 навчального року. Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, розпорядження міського голови Рівного від 04.12.2018 №1113-р «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

Документи прийматимуть у приймальні директора з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00.

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:
1. Особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом).

2. До заяви додати такі документи:
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»;
  • копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності) - для організації   інклюзивного навчання.

При поданні копій вказаних вище документів обов'язковим є пред'явлення оригіналів.

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:
• діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти – це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз'ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р. );
• діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
• діти працівників закладу освіти.
Повернутися назад