НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Рій Рівненського ліцею №2

Рій Рівненського ліцею №2

Слава Україні! Героям слава! 18 – 19 квітня 2024 року пройшов міський етап військово-патріотичної гри "Заграва-Джура". Молоді джури Рівненського ліцею №2 пройшли випробування на силу, кмітливість, сміливість, влучність, стройову виправку, вміння орієнтуватись на місцевості та бути рятівником. У час, коли Збройні сили України у важких боях виборюють наше майбутнє, учні нашого ліцею добре вивчають військову справу, здобувають найважливіші навички, вміння і знання, щоби захищати і розбудовувати нашу Україну після перемоги.
Юнаки 10-х класів Рівненського ліцею №2 Харчук Іван, Прокопчук Артем, Парфенюк Максим, Сорочинський Артем, Скрипнюк Михайло, Палій Павло та Кулик Максим створили рій «Буревісник» добре підготовились під керівництвом вчителя захисту України Володимира Коцура, і перемогли у слідуючих видах змагань: "Впоряд", або стройові прийоми без зброї – перше місце, "Спостерігач", - третє місце, підтягування на перекладині, - перше місце, метання гранати Ф-1 – третє місце, та підсумкове третє місце у міському етапі військово-патріотичної гри «Заграва-Джура». Молодці!!!