НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » ДІЄМО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

ДІЄМО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Україно-швейцарський проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності від НІЗ.
Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).
Наш ліцей бере активну участь у даному  проєкті, і був запрошений на форум для обніму досвідом який отримали 22 освітні заклади Рівненської області. Кожен освітній заклад отримав матеріальну допомогу від даного проєкту, від посудомийних машин, медичних кабінетів до дитячих майданчиків.  Проєкт допомагає впроваджувати модель здорової школи, це комплексний підхід для збереження та зміцнення здоров’я учнів та педагогів.