НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Проєкт "#СпільноСильно - шкільний тиждень активізму"

Проєкт "#СпільноСильно - шкільний тиждень активізму"

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

Учні НВК №2 «Школа – Ліцей» впродовж 19-23 квітня візьмуть участь у проекті «Спільно Сильно шкільний тиждень активізму" (#СпільноСильно #мріємотадіємо) в рамках програми “Мріємо та діємо”,  що  впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Шкільний тиждень активізму - це можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони їхніх громад та ті, які потребують змін, згенерувати ідеї та рішення, обрати одну для реалізації та втілити її.

Ми стартували! Долучайся до нашої команди!

Майже понад рік увесь світ живе в умовах пандемії через поширення коронавірусної інфекції СOVID-19. Щоденна інформація МОЗу, статистика смертей, посилює відчуття тривоги, невпевненості у завтрашньому дні. Відчуття незахищеності призводить до втрати емоційних сил, а ще якщо ти опинився у складних життєвих обставинах.

Реалізуючи проєкт ми хотіли надати матеріальну та духовну підтримку людям що опинилися у складних життєвих обставинах. Підняти питання здоров'я людини, як цілісне, системне явище, стан якого залежить не тільки від природних чинників, а й від внутрішніх, що визначають ставлення людини до себе і до життя взагалі.

У ході акції “Здорові помисли - здорова нація” ми не лише здобули новий досвід, а й поділилися позитивними емоціями, обмінялися думками та гормоном окситоцину. Ми зробили щось корисне для свого міста, познайомилися з крутими людьми, провели час з користю, побачили інший спосіб життя та нові місця, поділились тим, що добре вміємо. Завершуючи проєкт,  ми зрозуміли:“Треба прислухатись до себе, відчувати себе,  знати про те, що Сильно - це коли спільно”