НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Антибулінговий урок

Антибулінговий урок

Булінг (цькування) - тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Задля того, щоб учні були обізнані в прикметах булінгу, знали, куди потрібно звертатися у випадках застосування булінгу 29 вересня  у ліцеї для учнів 4 класів було проведено Антибулінговий урок 2023.
Ми закликаємо не бути байдужими до цієї проблеми, адже навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід на все життя.
Якщо тобі важко впоратися з емоціями, не знаєш куди звернутись. Батьки не розуміють – не мовчи!
У закладі діє скринька довіри – це місце, де ви можете висловити свої побажання, пропозиції, особисті питання, скарги тощо. Твій лист обов'язково буде прочитаний тим, кому він адресований: або директором, або психологом, або заступниками директора. Тобі неодмінно допоможуть або розглянуть твої пропозиції.

#НеЦькуй
#Антибулінговий_урок_2023