НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » 1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Його започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаною поширенням ВІЛ-інфекції. Рівненський ліцей №2 разом з педагогом–організатором та шкільним практичним психологом  підготували ряд  інформаційно-просвітницьких заходів, приурочених  до цього дня.
 Шкільний учнівський парламент  провів інформаційні тематичні години спілкування для учнів 5-11 класів, спрямовані на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про  СНІД  та ВІЛ. У 9 класах практичний психолог Мар’яна Стохід  провела  інтерактивний тренінг «Маршрути безпеки», де учні визначали шляхи зараження СНІДом  та вивчали способи уникнення цієї хвороби. Учнями 10 класу було оформлено інформативний стенд, щоб кожен зміг ознайомитись із інформацією.

Оксана Федорчук, педагог організатор