НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » "Булінг та насильство у моєму житті"

"Булінг та насильство у моєму житті"

Що таке булінг?  Не так давно невідоме для нас слово, значення якого тепер кожен знає, це цькування або ж дії, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві. Публічні приниження та образи, висміювання, псування особистих речей, коментарі з погрозами у соціальних мережах - усе це прояви булінгу серед школярів, які досить часто мають негативні наслідки.
У рамках Всеукраїнської кампанії  "16 днів проти насильства" до Рівненського ліцею №2 завітали представники парламенту дітей міста Рівного для проведення  правового десанту "Що таке булінг?" для учнів 8-9 класів. Метою візиту було надання учням  повної інформації про булінг, його прояви та форми.  Парламентарі провели цікаву вікторину та тест, який виявляє чи є прояви булінгу серед учнів. Разом дійшли колективного розуміння, що булінг  неприпустимий ні в школі, ні за її межами, тому що насильству немає місця в житті будь-якої людини.

Оксана Федорчук, педагог організатор