НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Останній випуск НВК №2 (2021-2022)

Останній випуск НВК №2 (2021-2022)

Ось і настав цей день, коли на одній сцені ми востаннє зібрали випускників 11 класів 2021-2022 років, щоб провести вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту. Урочиста подія
відбулася 24 червня у стінах Органного залу і зібрала всіх учителів, адміністрацію школи та батьків, які прийшли привітати та підтримати своїх дітей. Знову лунали слова вдячності від наших випускників, прощальний вальс, який вже став традицією, сьогодні розчулив кожного присутнього в залі.
Хоча сьогодні вже 120 день протистояння..... військові й надалі віддають найцінніше - своє життя у цій страшній війні за нашу незалежність, свободу, проте це відбувається заради того, щоб усі випускники - цвіт нації, наша гордість, мали світле та щасливе майбутнє, мирне небо над головою, адже вони на це заслуговують!

Оксана Федорчук, педагог організатор