НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Наші учні - переможці!!! Олімпіада 2021-2022

Наші учні - переможці!!! Олімпіада 2021-2022

2021-2022 навчальний рік видався більш вдалим, ніж попередні, на перемоги: наші учні взяли участь, незважаючи на пандемію, у Всеукраїнських олімпіадах. Боротьба була затятою, претендентів на перемогу було вдосталь, але і наші учні змогли досягти високих результатів.
Учнівський та педагогічний колективи НВК №2 «Школа-Ліцей» щиро вітають переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2021-2022 н.р.

Англійська мова
Трофимчука  Олексія Ігоровича, учня 8-А класу з II місцем.  Учитель Шклярук Ірина Миколаївна;
Мінчук Христину Павлівну, ученицю 9-А  класу з ІI місцем. Учитель Конончук Наталія Дмитрівна;
Дячук Софію Олександрівну, ученицю 11-А класу з III місцем. Учитель Луцюк  Оксана Віталіївна.

Математика
Ральця Давида Романовича, учня 7-В класу з I місцем.  Учитель - Мельник Надія Максимівна;
Морозюка Владислава Сергійовича, учня 8-В класу з ІI місцем. Учитель - Смик Ігор Васильович;
Ткача Богдана Степановича,учня 10-В класу з III місцем. Учитель - Лавренчук Ірина Михайлівна.

Хімія
Маголу Олександру Павлівну, ученицю 7-А класу з II місцем. Учитель - Деменко Алла Сергіївна;
Жук Софію Петрівну, ученицю 9-В  класу з  ІI місцем. Учитель - Деменко Алла Сергіївна.

Німецька мова
Мархальчук Юліану Віталіївну, ученицю 8-А класу з ІII місцем. Учитель - Макарець Олена Ярославівна.

Біологія
Ланіну Тетяну Андріївну, ученицю 9-В класу з ІII місцем. Учитель - Целюк Галина Василівна.

Ткача Богдана, ученя 10-В класу з ІI місцем. Учитель - Кротюк Ігор Борисович.

Оксана Федорчук, педагог-організатор