» » «Золота Фортуна» Академія

«Золота Фортуна» Академія

Категорія: Головна / Навчання

«Золота Фортуна» - шлях до міжнародного визнання!

Днями відбувся Всеукраїнський захід Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» (Київ). Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо.

Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу.

В номінації «За вагомий внесок в розвиток освіти і виховання та впровадження педагогічних інновацій» нагороджено Нагорного Андрія Ярославовича - директора Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Школа є експериментальним закладом Міністерства освіти України. Дослідно-експериментальна діяльність здійснюється за напрямами: співпраця з науковими установами, реалізація екологічних проектів («Я малюю ЕКО-світ», «Проблеми екології очима дітей», «Життя в об’єктиві» та ін.), участь в обласних і всеукраїнських конкурсах. Моделлю школи визначено напрями інноваційної діяльності: оновлення змісту освіти, оновлення форм, засобів і технологій навчання.