НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Шевченко - пророк

Шевченко - пророк

Тарас Шевченко для кожного свідомого українця - не лише народний поет, талановитий митець а й національний пророк. Провидець, великий патріот та один з найбільших революціонерів нашого народу. Адже справді кожна сторінка «Кобзаря» – це палкий заклик любити свій народ, пророчий та рішучий осуд усілякої неправди і не волі, лицемірства і соціальної несправедливості.
Учні спільно з учителям української мови та літератури НВК №2 «Школа-Ліцей» та за підтримки Рівненського управління освіти вшанували пам'ять без перебільшення великого поета. Захід відбувся в парку Шевченка біля погруддя славного поета. Декламували вічні Шевченкові вірші, умовно подорожували сторінками «Кобзаря» та навіть прочитали реп «Думи мої.....».
педагог-організатор НВК №2
Юлія Дем'янчук