» » Пророче слово Кобзаря

Пророче слово Кобзаря

У НВК №2 «Школа-Ліцей» 12,  15 березня  відбувся  поетичний марафон «Пророче слово Кобзаря»,  приурочений 205 - річниці з Дня народження великого генія українського народу - Т. Шевченка, організований  вчителями-словесниками та молодою «Просвітою» закладу.
12 березня слово Кобзаря звучало із вуст наймолодших школярів закладу. Літературно обдаровані діти початкової школи декламували вірші, співали пісень, щоб не просто вшанувати пам’ять Кобзаря, а всім серцем відчути його невмируще слово.
15 березня відбулась літературно-музична композиція «Доля, подібна легенді», учасниками якої стали учні та вчителі-словесники середньої і старшої ланки. Розпочалася композиція із ліричної мелодії, яка підняла дух патріотизму, гордість за рідну Україну.  Перші рядки поезії Кобзаря, що лунали з вуст учнів, учителів, батьків, змусили сколихнутися  струни душі кожного слухача. Спостерігаючи за майстерною грою акторів, глядачі мимоволі переймалися долею героїв Шевченкових творів та життєвими перипетіями самого поета.
Чарівний спів дітей  заворожував та надихав детальніше ознайомитися та глибше пізнати творчість українського Пророка.
Творчий вечір завершився флешмобом, де діти, як символ єдностї, з’єднали всіх учасників заходу вишитими рушниками.
Нехай і надалі Шевченкове слово надихає, зцілює, додає Віри, Надії, Любові.

Ніна Пивоварчук, вчитель-словесник