НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День визволення Рівного від фашистських загарбників

День визволення Рівного від фашистських загарбників

Більше 900 днів, у період з  1941 по 1944 роки, місто Рівне перебувало під окупацією нацистської Німеччини. 2 лютого 1944 року війська Радянської армії звільнили місто від фашистських загарбників. З тих часів цю дату ми відзначаємо як День визволення Рівного.
Все далі відходять важкі роки другої світової,  але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя заради перемоги.
З великою подякою цей день відзначили у НВК №2 «Школа - Ліцей». Низькій уклін усім тим , хто ціною власного життя  , дав  можливість нам , майбутнім поколінням, мирно жити у  місті , яке ми безмежно любимо…
З цієї нагоди  учні 11-Б класу відвідали виставку, присвячену Дню визволення Рівного від фашистських загарбників, яка знаходиться у  Рівненському обласний краєзнавчий музей ( звісно , з дотриманням карантинних норм).

педагог-організатор НВК №2
Юлія Дем'янчук