НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День Соборності України

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначається День Соборності України.
Це свято офіційно встановлене ще у 1999 році, бо мало велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». Однак у 2014 році указом Президента свято було відновлено як День Соборності України.
Не зважаючи на карантинні обмеження, учні НВК №2 «Школа-Ліцей»  долучилися до святкування організувавши  ланцюг єднання. Цей ланцюг не був звичним , адже учні фотографувалися з жовто - синіми долонями символізуючи прапор України та передавали естафету своїм однокласникам і друзям , вийшло дуже цікаво…

педагог-організатор НВК №2
Юлія Дем'янчук