НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Відродження українських традицій

Відродження українських традицій

Любити свою країну – означає не просто жити в ній, але й шанувати українські звичаї та традиції, вивчати історію та культурне надбання народу. Українське Різдво має особливо багаті, цікаві та поетичні традиції, такі як вітання колядками на різдвяні свята, театральні дійства та вуличні вертепи.
16–17 січня на майдані незалежності нашого міста проходив фестиваль вуличних вертепів та вуличних музик «Нова радість стала». Впродовж двох днів художні колективи з усіх шкіл міста вітали глядачів колядками.
На жаль, зараз більшість українських традицій забуваються та губляться у часі, тому головною метою заходу стала їх відродження та популяризація; виховання інтересу до культурної спадщини свого народу; формування почуття національної самосвідомості та національної гідності за свій народ.
Вже вкотре взяли участь у цьому дійстві і учні Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» під керівництвом Каразії Лариси Олексіївної. Діти вітали усіх глядачів українськими народними колядками, які вирізнялися автентичністю та дзвінко лунали завдяки акапельному виконанню. Ми принесли частинку свята та радості, а тому жоден перехожий не залишився байдужим.

К. Рогожина, педагог-організатор