» » «Спішить на землю Миколай»

«Спішить на землю Миколай»

Здавна живе такий звичай, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати і до хати.  Кожна дитина йому написала листа з побажаннями та намагалася бути слухняною цілий рік. Особливо чемних дітей Святий Миколай відзначає приємними подарунками.  Завітав він і до Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». А разом з ним до дітей прийшли казкові персонажі: ангели, сніжинки, сніговими та лісові мешканці.
Чарівне дійство зустрічі Святого Миколая підготували учні 7-А класу. які відтворили справжню зимову казку на сцені, де дітям та дорослим вдалося повірити у справжнє чудо.
Захід сподобався не тільки дітлахам, а й батькам, які завітали на свято. Сподіваємося така зустріч Святого Миколая стане доброю традицією.

К. Рогожина, педагог-організатор