» » Святий Миколай на гостинах у НВК №2

Святий Миколай на гостинах у НВК №2

Категорія: Головна / Дозвілля

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» для молодших учнів школи. Школярі чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.
Учнівський парламент приготували для молодших школярів святкову інсценізацію «Троє поросят чекають на святого Миколая». Усім було цікаво спостерігати за нетрадиційним трактуванням казки. Молодші школярі із захопленням переглядали святкове дійство. Діти брали безпосередню участь у виставі, а саме: відгадували загадки, співали пісеньки разом з звірятами-казковими героями, відповідали на запитання.
Щиро вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах.

Юлія Димчук, 11А клас, Голова ШУП