НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » «Україна пам’ятає! Світ визнає!»

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.
З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей»  було проведено виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці "Забуттю не підлягає", організовано оглядові екскурсії для учнів 8-11 класів до краєзнавчого музею, де експонувалися фотодокументальні стенди інформаційно-просвітницького проекту "Спротив геноциду". 21.11.2019 року  відбулась імпреза-реквієм вшанування пам'яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках "Запалюємо пам'яті свічу". Учні закладу переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики. Звертаючись до дітей, Тетяна Логін провідний бібліотекар  закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті.
Нам хочеться думати, що всі жахливі факти минулого не можуть і не будуть мати жодного відношення ні до нас, ні до нашого майбутнього, бо властивість людського існування та виживання полягає у тому, щоб забувати все погане та неприємне. Данте писав: «Спалені мости у минулому, нам відкривають шлях у майбутнє», а отже, пам’ятати ми маємо як хороше, так і погане, з вірою крокуючи у світле майбутнє.

О. Скороход, голова учнівського парламенту