НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» було проведено 22, 23 листопада 2018 року урок-реквієм «Неповторися біль душі людської»; організовано оглядові екскурсії для учнів 8-11 класів до краєзнавчого музею, де експонувалися фотодокументальні стенди інформаційно-просвітницького проекту "Спротив геноциду". На урок-реквієм було запрошено провідних бібліотекарів, які розповіли про цей скорботний час, зачитали спогади очевидців трагедії, декламували поезію, продемонстрували фільм «Великий злам», кліп пісні О.Білозір «Свіча», буктрейлер за книгою Уласа Самчука «Марія». Дітей до глибини душі пройняв біль за долю нашого народу під час ознайомлення з історичними документами про страшні факти канібалізму та під час перегляду кінофільму.
Нам хочеться думати, що всі жахливі факти минулого не можуть і не будуть мати жодного відношення ні до нас, ні до нашого майбутнього, бо властивість людського існування та виживання полягає у тому, щоб забувати все погане та неприємне. Данте писав: «Спалені мости у минулому, нам відкривають шлях у майбутнє», а отже, пам’ятати ми маємо як хороше, так і погане, з вірою крокуючи у світле майбутнє.

Олена Скороход, голова учнівського парламенту