» » Танці з ЧЕМПІОНАМИ!
  • Переглядів: 1 517

Танці з ЧЕМПІОНАМИ!

«Розминка від чемпіона» у НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшла під жвавий музичний супровід, адже тут проводили майстер-клас чемпіони світу зі спортивних танців на візках – Іван та Надія Сіваки та Наталія Колесова з партнером Андрієм Товстим.

Спостерігаючи за виступом спортсменів, ніхто з дітей не залишився байдужим: спочатку на очах  у школярів  мимоволі з’явилися сльози, проте побачивши, як майстерно гості володіють мистецтвом танцю, усіх переповнило почуття гордості за них, бо вони  не опустили руки у складний життєвий момент та навіть здобули Кубок світу. Вони гідно рухаються вперед, а тому є прикладом для інших.
     Після подарованих композицій з ініціативи учнів тренери  із спортивних танців Олеся Костак, Петро Бучин, Андрій Товстий провели спільний майстер-клас, де школярі з 3 до 11 класу стали учасниками танцювального флешмобу. Усіх переповнювали радість, задоволення та захват.
     Приємною несподіванкою стала можливість, надана організаторами  учням НВК №2, поспілкуватися  із чемпіонами, поставити різноманітні запитання, попросити пораду. Після завершення виступів школярі залюбки ділилися враженнями від побаченого перед камерами.
     Цей вольовий урок, який відбувся на базі НВК №2, змусив багатьох задуматись над  проблемами життя; комусь захотілось зайнятися спортивними танцями, а комусь здобути, хоч одну, але свою перемогу, та всі зрозуміли просту істину: « Щоб не сталося, ніколи не здавайся!»

Пропозиції до статті: Новини