» » Хвиля єднання
Інформація про статтю
  • Переглядів: 802

Хвиля єднання

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування


«Пам’ятай чужинець – Україна єдина!»

Учні та педагоги Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» 22 січня 2015 року активно долучилися до загальноміської акції «Хвиля єднання», приуроченій Дню Соборності України.  Ліцеїсти, тримаючи в руках жовто-блакитні зображення гербів усіх областей України та Автономної Республіки Крим, завзято вигукували гасло: «Пам’ятай чужинець – Україна єдина!». Після виголошення гасел учасники йшли Маршем єдності на майдан Незалежності, де їх вітали керівники міста, а потім відбувався, загальноміський флеш-моб.
Школярі викрикували патріотичні гасла, говорили теплі слова підтримки для українських бійців, що перебувають на сході. Незважаючи на несприятливу погоду, нас зігрівала атмосфера, що панувала на майдані Незалежності. Усі відчули, що ми – люди однієї держави,  співвітчизники, ми є вільна, неподільна, єдина нація.. Вигуки "Слава Україні!" лунали з великим ентузіазмом. 
  
Ми переконані, такі акції є необхідними, вони покликані виховувати патріотичні почуття та повагу до Героїв України, державної атрибутики, а також, зважаючи на складну ситуацію в країні, спонукати їх до роздумів про цінність людського життя. Голова інформаційної комісії, 
учениця 10-А класу, Прохонюк Аліна,
педагог-організатор Гребенюк О.М.
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.