НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Тиждень дитячої книги триває

Тиждень дитячої книги триває

Тиждень дитячої книги триває. Сьогодні в бібліотеці учні 3-е класу (класний керівник Оксана Володимирівна Редзель) Рівненського ліцею № 2 познайомилися з  поетесою, прозаїком, публіцистом, літературознавцем Анною Лимич,  яка за покликом своєї душі творить для людей.  Анна  Андріївна ділилася з учнями своїми неповторними віршами. Її поезія особлива, мова співуча, її вірші зачіпають душі дітей. Рядки її абетки  не залишили байдужими школярів, кожен хотів дізнатися про себе, як «книжкового героя». Також письменниця розповіла, які життєві  «солодкі» обставини дали натхнення для написання віршів, поділилася думками про свої нові книги. Ми щиро вдячні поетесі за її веселі, доброзичливі, щирі вірші, а  школярам за цікавість та допитливість до творчості письменниці.

#Бібліотека_філія_9_Рівненської_ЦБС
#Тиждень_дитячого_та_юнацького_читання