НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Створення сюжету казки-гри (ментор Олена Медведєва)

Створення сюжету казки-гри (ментор Олена Медведєва)

Наступним і найважливішим кроком у нашій творчій лабораторії, було створення сюжету казки-гри під менторством Олени Медведєвої.
Учні перших та других класів вигадали  головних героїв: слоноптах – Літайко, собакодракон  - Листогав, котоєдиноріг – Міміжок. Діти висловлювали влучні ідеї пригод та веселощів наших героїв, які були описані у першому розділі.
Ліцеїсти третіх та четвертих класів, придумували  другий розділ книги. Саме в цьому розділі, діти вигадували неіснуючі кущ та дерево, незвичайний будинок, кулінарні шедеври та багато іншого. Створили таку чарівну казку, яку із задоволенням читатимуть як діти, так і дорослі.
Пані Олена записувала всі ідеї учнів на диктофон, а вони,  під час творчого процесу, малювали ілюстрації. Книга майбутнього створена! Найголовніше те, що ця казка оживе, а як це буде відбуватися, дієзнаємося згодом…