НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » "Збережи життя"

"Збережи життя"

Категорія: Головна / Національно-патріотичне виховання / Учнівське самоврядування

До Дня Соборності України об’єднана команда рівненських волонтерів ініціює благодійну  міську акцію "Збережи життя". З 20 січня по 1 лютого учні мають можливість задонатити 100 гривень та взяти участь у розіграші головного призу 14 iPhone  та багатьох інших подарунків. Всі призи для розіграшу надані безкоштовно благодійниками: мережею магазинів iSpot, Торгово-розважальним центром "Happy Mall", кінотеатром "Kino-Domino" Рівного та іншими. Усі задоначені кошти будуть використані для придбання пеленгатора та найпотужнішого дрону "Кажан". Рівненський ліцей №2 не лишився байдужим та долучився до благодійної акції  разом з учнями, задонативши гроші для ЗСУ.

Оксана Федорчук, педагог організатор