НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Міжнародний день миру

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня  в Україні та усьому світі відзначають Міжнародний  день миру. "Мир"- таке коротке, але надзвичайно змістовне  слово, звучить по-різному на різних земних континенатах, але скрізь несе  прості одвічні цінності.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактим поняттям  - це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває запекла боротьба. Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого людського життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
У цей святковий день наш ліцей долучився до загальноміської акції та взяв участь  у благодійній ярмарці, де спільними зусиллями  педагогів, учнів та батьків було зібрано та передано кошти для ЗСУ.
До Дня миру учні 1-4 класів представили свої роботи: тематичні малюнки, паперових  голубів як символи миру, добра та світла. Усі свої творіння  виконали на онлайн-уроці разом з вчителями та присвятили тим, хто виборює мир для нашої неньки-України. А учні 10 класів провели патріотичну фотосесію "Діти за мир".

Оксана Федорчук, педагог організатор