НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » СТАРТ! Пілотний проєкт "Онлайн Школа"

СТАРТ! Пілотний проєкт "Онлайн Школа"

Впроваджуючи сучасні інформаційні технології з січня в закладі розпочинає свою роботу пілотний проєкт «Онлайн Школа». Цей проєкт створений з метою удосконалення освітнього процесу в частині комунікації закладів освіти з батьківською громадою. Завдяки проєкту батьки зможуть здійснювати дистанційний контроль успішності, дізнатися про відвідування школи дітьми, розклад уроків. Сподіваємося, що оперативне отримання інформації батьками покращить рівень успішності наших учнів та допоможе тісніше налагодити співпрацю з ними.
Головними можливостями для учасників навчального процесу є наступні: вчителі миттєво виставляють оцінки, пропуски та зауваження учням використовуючи планшети, смартфони або інші пристрої. Також вони переглядають і редагують свій розклад на день, заміни на уроках, спілкуються з батьками учнів та іншими вчителями в онлайн режимі.
Після корекції та перевірки налаштувань сервіс стане доступним для батьків.
Чекайте на додаткову інформацію. Вона буде розміщена на сайті школи та доведена до відома батьків класними керівниками.