» » НОВОРІЧНА ДИСКОТЕКА

НОВОРІЧНА ДИСКОТЕКА

Новорічне свято – це, без сумніву довгоочікувана казка для всіх дорослих та дітей. 26 грудня у НВК№2 «Школа-Ліцей» відбулося цікаве новорічне дійство. Напередодні учні готувалися та прикрашали школу власноруч виготовленими сніжинками, а також за ініціативи шкільного учнівського самоврядування створили спеціальну новорічну фотозону, біля якої мали змогу пофотографуватися під час дискотеки та провести конкурс на найкраще новорічне селфі.
Новорічна дискотека з Дідом Морозом та Снігуронькою стала чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяла гарному настрою всіх школярів. Ну а спеціальним гостем нашого свята стала DJ Crystal Girl – представник нового покоління українського ді-джеїнгу, музична рекордсменка, яка занесена до Національного Реєстру Рекордів України (2018р.) та є офіційним наймолодшим ді-джеєм України, а також резидентом столичної радіостанції DJ FM (2019р.). Дітки запалювали разом з нею!

К. Рогожина, педагог-організатор