НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » «Щоб повірити в добро, треба почати робити його»

«Щоб повірити в добро, треба почати робити його»

У наші дні благодійність  стала не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю.
Так щороку напередодні новорічно-різдвяних свят всі учасники освітнього процесу  Рівненського НВК №2  стають благодійниками. Упродовж грудня місяця у закладі проходить  благодійна акція «Святий Миколай іде у гості», всі небайдужі  долучаються до міських акцій, «Вртуємо життя разом», «Діти – дітям», «На крилах янголів».
Учнівське самоврядування, класні керівники  здійснюють злагоджену роботу по підготовці до акцій, шукають спонсорів, оптимальні методи забезпечення дітей подарунками, розповсюджують інформацію про акції, їх користь і доступність долучитись для кожного бажаючого.
Ми всі маємо бути соціально відповідальними, щоб реалізовуватись в цьому світі. Якщо ви ще цього не робите — ви відстаєте.

Олена Скороход, голова учнівського парламенту