НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » «Невипадкові зустрічі» з письменницею Тетяною Войтович

«Невипадкові зустрічі» з письменницею Тетяною Войтович

У рамках започаткованого комунальним закладом «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради циклу заходів «Невипадкові зустрічі» з відомими краянами, які попри проблеми зі здоров’ям досягли успіху в житті і діляться своїм досвідом та досягненнями, 13 листопада відбулася зустріч вихованців Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» письменницею Тетяною Войтович.
Войтович Тетяна Федорівна - голова Рівненської Благодійної Організації пенсіонерів та інвалідів  «Обличчям до істини»  та профспілкової організації Всеукраїнської Профспілки працездатних інвалідів, член правління УТОСу м. Рівне, незряча письменниця - «Вершник крилатої думки».
Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. Учасники заходу спілкувалися з письменницею, читали уривки з її творів, брали участь в автограф та фото сесіях.
Сподіваємось, що зустріч з Тетяною Войтович залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

А. Каліновська, класний керівник