НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Демократична школа – нова українська школа

Демократична школа – нова українська школа

Категорія: Головна / Демократична Школа

В Рівненському НВК №2 «Школа-ліцей» в рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа» відбулося засідання робочої групи та новообраного учнівського парламенту. Під час обговорення було внесено пропозиції що до змін статуту парламенту, введення нової термінологія відповідно до закону України «Про освіту». Керівником групи була обрана Марія Калівошко. Після активного обговорення були розподілені сфери діяльності ШУП, терміни внесення змін до статуту та його затвердження.

М. Калівошко - педагог-організатор

Тренери Всеукраїнської програми «Демократична школа», Андрій Залужний та Руслан Данилюк 17 листопада провели у рамках проекту проміжний моніторинг змін в діяльності Рівненського НВК №2 «школа-Ліцей» за період участі у проекті з лютого до листопада 2017 року.
Приємно, що тренери відзначили ряд досягнень учасників освітнього процесу. Під час тренінгу робоча група у складі батьків, учнів, вчителів та адміністрації ділилися своїм баченням «історії змін». Моніторинг показав результативну роботу.
Гордитися є чим! Але є над чим працювати. Отож будемо сміливо рухатися до поставленої мети.
Л. Юрчук - заступник директора з виховної роботи