НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Проект «Демократична Школа»

Проект «Демократична Школа»

Категорія: Головна / Демократична Школа

«Тренінги...»

Активна життєва позиція, вирішення суспільних проблем – невід’ємне кредо учнівського, батьківського та педагогічного колективів НВК №2 «Школа-Ліцей». Заклад взяв участь у проекті «Демократична Школа» (Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства).     Ініціативна група, яка складалася батьків, учителів та представника громади взяли участь у тренінгу, що відбувся в місті Києві 19-23 лютого 2017року. Ми щиро віримо, що участь у проекті призведе до демократичних змін не лише у шкільному середовищі, а  дозволить отримати знання, уміння та компетенції, для того щоб відіграти значну роль  у всіх аспектах суспільного життя та діяти, розвиватися, зміцнюючи культуру демократії в суспільстві.